TEAC

TEAC, altmış yılı aşkın süredir kayıt teknolojisinde dünya lideri olan Tokyo merkezli TEAC Corporation'ın en büyük iştiraklerinden biridir.

Dünya çapında TEAC adı, yüksek kaliteli, yüksek performanslı tüketici ekipmanı ile eş anlamlıdır - TEAC'ın en eski makaradan makaraya kayıt cihazlarından bu yana sektörde lider olduğunu düşündüğünüzde şaşırtıcı değildir.

Bugün TEAC, son teknoloji kablosuz ses aktarıcılarından, ses ve video uygulamaları için yüksek kaliteli ürünlerden eksiksiz bir ürün yelpazesi üretmektedir. Pek çok meraklı için TEAC markası, ses kalitesi konusunda ciddi olduklarını gösteren bir gurur sembolüdür. Sektör uzmanları, TEAC ürünlerine yönelik bu coşkuyu paylaşarak onlara sürekli olarak yüksek performans notları veriyor.

TEAC ayrıca PC'ler için DVD ± Kaydediciler, CD-RW, CD-ROM ve DVD-ROM, endüstriyel uygulamalar ve yeni tüketici elektroniği segmentlerinde liderdir.

Dünyanın önde gelen üreticilerine ve bayilerine veri depolama cihazlarının önemli bir tedarikçisi olan bu şirketler, şirketimizin uzun süredir süregelen kalite ve güvenilirlik itibarı nedeniyle TEAC'a başvurmaktadır.

TEAC Ürünlerini Görüntüle...