SoloAssist II Ses Kontrol Sistemi

SoloAssist II Ses Kontrol Sistemi

SOLOASSIST Ses Kontrolü, endüstri lideri, son teknoloji ses tanıma motoru ile tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Benzersiz ve sezgisel bir komut setiyle birlikte, endoskopik ameliyatlar sırasında cerrahların operasyonel alandaki görüşü üzerinde sorunsuz ve doğrudan bir kontrol sağlar.

Ana Özellikler
- Konuşmacıdan bağımsız - konuşma eğitimi gerekmez
- Yüksek duyarlılık - ortalama konuşma-hareket süresi 200 ms'den daha azdır
- Kusursuz ve Keskin algılama -% 95'ten fazla tanıma oranı
- joystick kontrolü ile uyumlu çalışabilme özelliği
 
Sezgisel komut seti
SOLOASSIST Ses Kontrolünün komut seti, Operasyonel alanda çalışma sırasında endoskobun konumlandırılması üzerinde hassas bir kontrole izin verir. Cerrag Herhangi bir komut dizisisini özel kelime 'SOLO' ile başlatılır. Özel sözcüğün tanınmasından sonra, komutlar beş saniye boyunca kabul edilir. Bu süre içindehiçbir komut tanınmazsa, Ses Kontrolü tekrar bekleme moduna geri döner ve özel kelimeyi tekrar bekler.

Endoskopun Yönlendirilmesi
Dört ana yön (YUKARI-UP, AŞAĞI-DOWN, SOL-LEFT, SAĞ-RIGHT) ve yakınlaştırma (İÇ-INNER, ÇIKIŞ-OUT), Optik üzerinde doğru bir kontrol sağlamak için bir mesafe değiştirici (BİR-ONE, İKİ-TWO, ÜÇ-THREE, BEŞ-FIVE, ON-TEN) ile birleştirilebilir. Ek olarak, köşegen hareket etmek için ÜST-TOP ve ALT - BOTTOM anahtar sözcüklerini kullanmak da mümkündür. HAREKET-MOVE  komutu son hareketi tekrarlar.

Pozisyonları kaydetme
Bazen Cerrahi opersayon esnasında özel bir endoskop pozisyonunu kaydetmeye ve istenildiğinde o kaydedilen pozisyona geri dönmeye yardımcı olabilir. SAVE ve RESTORE anahtar sözcükleriyle üç konuma kadar kaydedebilir ve gerektiğinde bu görünümü geri yükleyebilirsiniz. RETURN ile son hareketi geri almak mümkündür.

Hız ayarları
HIZ-SPEED anahtar sözcüğünü takiben BİR-ONE, İKİ-TWO veya ÜÇ-THREE ile SOLOASSIST hareketlerinin hızı önceden ayarlanmış üç hıza ayarlanabilir.