LEXION

LEXION Sistemi Laparoskopik ve Robotik Cerrahi prosedürlerinde Pnömoperiton için yeni bir standart oluşturmakta son derece kararlı bir üründür.
 
AP 50/30 İnsüflatör ve InsuflowPort, dengeli ve sabit pnömo sağlamak için gerçek zamanlı basınç algılama metodu kullanır. Bu akıllı ve efektif sistem, İnsüflasyon aşamasında oluşabilecek sızıntılardan veya enstrümantasyondan bağımsız olarak isteğinize bağlı ayarlanabilir Düşük veya Yüksek basınçta çalışmanıza olanak tanır.
 

Gelişmiş Görüntüleme İmkânı Sunar 

PneuView Duman Giderici, Cerrahi Operasyon esnasında kullanılan elektrokoter üniteleri vb. sistemlerin oluşturduğu dumanın görüş alanınızdaki olumsuz etkilerini ortadan kaldırırken, InsuflowPort ise görüntüleme alanındaki optik buğulanmayı azaltmak, görüntü kalitesini iyileştirmek ve sürekli temiz tutabilmek için geliştirilmiş CO2 insüflasyon akımını kullanır, böylece Cerrahinizi en yüksek görsel kalitede gerçekleştirme imkanını ortaya çıkarır.
 

Artan Güvenlik 

Tek yönlü insuflatör, AP 50/30, kapalı erişim portu, InsuflowPort ve kapalı döngü duman tahliye cihazı PneuView XE, filtrelenmemiş oda havasının içeri girmemesini ve ameliyathaneye abdominal gaz, duman veya viral partiküllerin salınmamasını sağlar. Bu sayede Cerrahı, Ameliyathane personelini ve hastayı güvende tutmaya olanak sunar.
 

Uygun Maliyetli 

Hastane ve hasta masrafları, birinci sınıf ekipmanlarla çalışmanızı engellememelidir. LEXION, en iyi hizmet ve bakımı gerçekleştirebilmeniz için uygun fiyatlı, mükemmel teknoloji sağlamaya inanır.

LEXION Ürünlerini Görüntüle...